0
x

Mijn winkelwagen

Uw winkelwagentje is leeg.

Make your purchase excluding VAT ( 0 % ) by valid EU-VAT number
Wegens drukte bij assemblage kunnen de levertijd van systemen/servers iets uitlopen. Houdt er AUB rekening mee!

Dell Netwerkkaart

Dell Broadcom Dual Port Gigabit GBE Mezzanine Nic Card P/N: FM634 Netwerkkaart
FM634 BCM5708S Dell Broadcom Dual Port Gigabit
€ 30,00
5+ op voorraad
Info
Dell Broadcom 57711 10gb NIc Mezzanine Style P/N: 0C583R Netwerkkaart
0C583 Dell Broadcom DCE(57711) 10G Dual Port Nextr
€ 39,50
5+ op voorraad
Info
Dell Broadcom 57810s 2x 10Gbit RJ45 PCI-e X8 LP P/N: 0HN10N Netwerkkaart
Dell Broadcom 57810s 2x 10Gbit RJ45 PCI-e X8 P/N:
€ 90,00
Niet op voorraad
Info
Intel 10G Fibre Channel SFP+ Module P/N: FTLX8571D3BCV-IT Netwerkkaart
Specificaties: P/N: FTLX8571D3BCV-IT Type: SFP
€ 13,50
Niet op voorraad
Info
Dell Broadcom 57810s 2x 10Gbit SFP+ PCI-e X8 LP P/N: Y40PH Netwerkkaart
Dell Broadcom 57810s 2x 10Gbit SFP+ PCI-e X8 LP P/
€ 90,00
4 op voorraad
Info
Dell QLE2562L PCI-E 8GB Dual Fibre HBA 2x 8Gb SFP LP P/N: RW9KF Netwerkkaart
Dell QLE2562L PCI-E 8GB Dual Fibre HBA 2x 8Gb SFP
€ 90,00
5+ op voorraad
Info
Dell I350 X540 RNDC 2x10GBE 2x1GBE P/N: 099GTM 98493 Netwerkkaart
Dell I350 X540 RNDC 2x10GBE 2x1GBE P/N: 099GTM , 9
€ 120,00
4 op voorraad
Info
 Dell Intel i350-T4 Quad Port PCIe x4 Gigabit Adapter High Profile P/N: 09YD6K Netwerkkaart
 Dell Intel i350-T4 Quad Port PCIe x4 Gigabit Ser
€ 50,00
Niet op voorraad
Info
Dell Broadcom BCM57800-T 2x10GBE 2x1GBE P/N: G8RPD Netwerkkaart
Dell Broadcom BCM57800-T 2x10GBE 2x1GBE P/N: G8RPD
€ 100,00
5+ op voorraad
Info
Solarflare 10GBase-SR 850nm Multimode SFP+ Optical Transceivers Netwerkkaart
Solarflare 10GBase-SR 850nm Multimode SFP+ Optical
€ 15,00
25+ op voorraad
Info
Dell Broadcom 5719 QP PCI-e Adapter High Profile P/N: 0TMGR6 Netwerkkaart
Dell Broadcom 5719 QP PCI-e Adapter P/N: 0TMGR6 Hi
€ 40,00
3 op voorraad
Info
Intel X540-T2 Dual Port 10Gbit RJ45 PCI-e X8 Adapter Netwerkkaart
Intel X540-T2 Dual Port 10Gbit RJ45 PCI-e X8 Adapt
€ 145,00
4 op voorraad
Info
Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR/SW SFP+ Transceivers Netwerkkaart
Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR/SW SFP+ Transceiv
€ 11,50
65+ op voorraad
Info
Dell X710 / I350 RNDC 2x10GBE 2x1GBE P/N: 06VDPG Netwerkkaart
Dell I350 X710 RNDC 2x10G 2x1G P/N: 06VDPG Spe
€ 115,00
5+ op voorraad
Info
Dell I350 X520 RNDC 2x10GBE 2x1GBE P/N: 0C63DV Netwerkkaart
Dell I350 X520 RNDC 2x10GBE 2x1GBE P/N: 0C63DV
€ 90,00
5+ op voorraad
Info
Dell X520-T2 Dual Port 10Gbit RJ45 PCI-e  P/N: 0JM42W Netwerkkaart
Dell X520-T2 Dual Port 10Gbit RJ45 PCI-e X8 Adapte
€ 129,00
5+ op voorraad
Info
Intel X520-DA2 Dual Port 10Gbit PCI-e x8 Adapter
Intel X520-DA2 Dual Port 10Gbit PCI-e x8 Adapter E
€ 135,00
10+ op voorraad
Info

Vragen over onze Dell netwerkkaarten?

Wilt u meer weten over een van onze producten of heeft u een vraag over het plaatsen van een bestelling in de webshop? Neem gerust contact met ons op. Dit kan via 085 864 0777 of door een bericht te sturen naar sales@creoserver.com. We ontdekken graag wat we voor u kunnen betekenen.