0
x

Mijn winkelwagen

Uw winkelwagentje is leeg.

Make your purchase excluding VAT ( 0 % ) by valid EU-VAT number
Wegens corona en de aankomende feestdagen kunnen de levertijd van systemen/servers iets uitlopen. Houdt er AUB rekening mee!

Netwerkkaart server

Dell X540-T2 10GB Dual Port  PCIe P/N: 0K7H46 
€ 85,00
5+ op voorraad
Info
HP 455885-001 BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR G
€ 15,00
100+ op voorraad
Info
DELL Intel 10Gb SR SFP+ Module P/N: 0R8H2F Trans
€ 29,50
50+ op voorraad
Info
DELL X710 4 Port 10Gb DA/SFP+ RNDC 68M95 Netwerkka
€ 105,00
10+ op voorraad
Info
HP 366FLR- Ethernet 1GB 4Port Adapter PCI-E 669280
€ 50,00
2 op voorraad
Info
FM634 BCM5708S Dell Broadcom Dual Port Gigabit
€ 30,00
5+ op voorraad
Info
0C583 Dell Broadcom DCE(57711) 10G Dual Port Nextr
€ 39,50
5+ op voorraad
Info
Dell Broadcom 57810s 2x 10Gbit RJ45 PCI-e X8 P/N:
€ 90,00
1 op voorraad
Info
Specificaties: P/N: FTLX8571D3BCV-IT Type: SFP
€ 15,00
25+ op voorraad
Info
Dell Broadcom 57412 2x 10Gb SFP+ PCI-e X8 LP P/N:
€ 195,00
4 op voorraad
Info
Dell Broadcom 57810s 2x 10Gbit SFP+ PCI-e X8 LP P/
€ 85,00
2 op voorraad
Info
Dell QLE2562L PCI-E 8GB Dual Fibre HBA 2x 8Gb SFP
€ 90,00
4 op voorraad
Info
Dell I350 X540 RNDC 2x10GBE 2x1GBE P/N: 099GTM , 9
€ 120,00
2 op voorraad
Info
Intel Pro/1000 Dual Port Gigabit Server Adapter Fu
€ 35,00
3 op voorraad
Info
HP Dual Port 10GBE Adapter 530FLR-SFP+ PCI-E 64986
€ 59,00
5+ op voorraad
Info
 Dell Intel i350-T4 Quad Port PCIe x4 Gigabit Ser
€ 65,00
1 op voorraad
Info
Dell Broadcom BCM57800-T 2x10GBE 2x1GBE P/N: G8RPD
€ 100,00
5+ op voorraad
Info
665243-B21 HPE Ethernet 10Gb 2P 560FLR-SFP+ H
€ 70,00
10+ op voorraad
Info
HPE FlexFabric 10Gb 2P 534FLR-SFP+ 701531-001 Ne
€ 65,00
5+ op voorraad
Info
Solarflare 10GBase-SR 850nm Multimode SFP+ Optical
€ 15,00
20+ op voorraad
Info
Dell Broadcom 5719 QP PCI-e Adapter P/N: 0TMGR6 Hi
€ 50,00
4 op voorraad
Info
HPE Ethernet 10Gb 2P 561FLR-T Adapter 701525-001
€ 65,00
10+ op voorraad
Info
Intel Pro/1000 VT Quad Port Full Size Ethernet
€ 50,00
Niet op voorraad
Info
732454-001  HPE FlexFabric 2x 10Gb 556FLR-SFP+ vo
€ 75,00
25+ op voorraad
Info
HP 544FLR-QSFP+ 2x 40GBE Adapter 764285-B21  voor
€ 40,00
45+ op voorraad
Info
HP Dual Port 10GBE Adapter 560SFP+ PCI-E 4x  voor
€ 95,00
5+ op voorraad
Info
Intel X540-T2 Dual Port 10Gbit RJ45 PCI-e X8 Adapt
€ 139,00
15+ op voorraad
Info
Getoond 1–27 van 4712

Server netwerkkaarten van kwaliteitsmerken

Creoserver.com biedt u netwerkkaarten geschikt voor servers van de volgende merken:

Refurbished netwerkkaarten voor een scherpe prijs

Maak optimaal gebruik van uw IT-budget door refurbished netwerkkaarten aan te schaffen. We reinigen en testen elke netwerkkaart namelijk uitgebreid, waardoor al onze gebruikte netwerkkaarten voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen. Refurbished netwerkkaarten zijn afkomstig van de leverancier of een fabrikant. De netwerkkaarten zijn door de klant geretourneerd, omdat het verkeerde product is geleverd. Ook worden de netwerkkaarten soms teruggestuurd omdat er krassen of lichte beschadigingen op de behuizing zitten.

Server netwerkkaarten kopen bij Creoserver.com

Met de volgende zeven stappen plaatst u eenvoudig een bestelling in onze webshop:

  1. Klik op de netwerkkaart van uw keuze.
  2. Voeg het product toe aan uw winkelwagen door op de blauwe button ‘Aan winkelwagen toevoegen’ te klikken.
  3. Uw winkelwagen verschijnt in beeld. Wilt u direct betalen? Klik dan op ‘Afrekenen’. Als u verder wilt winkelen, kunt u dit venster wegklikken.
  4. Log in of ga verder als gast.
  5. Als u kiest voor verder gaan als gast, vragen we u om uw adres- en contactgegevens in te vullen.
  6. Selecteer de door u gewenste verzendmethode.
  7. Geef aan op welke manier u wilt betalen.
  8. Door op ‘Volgende’ te klikken, rondt u het bestelproces af.

Contact opnemen met Creoserver.com

Heeft u een vraag over het plaatsen van een bestelling of wilt u meer weten over een van onze producten? Neem voor deze en al uw andere vragen contact met ons op via 085 864 0777 of stuur een e-mail naar info@creoserver.com.